Kadıköy Plak Alan Yerler

Kadıköy Plak Alan Yerler olarak 15 senedir siz değerli müşterilerimizin Plaklarınızı ,Pikaplarınızı, Gramafonlarınızı, Radyolarınızı  satın almaktayız. Satmak istediğiniz plakların ve pikapların  fotoğraflarını ve sanatçı isimlerini, kapağın üstünde yazanları  bizlere söylemeniz yeterli olacaktır. Berol Antik olarak siz değerli müşterilerimizin bulundukları konuma gelerek plakların kontrollerini yaptıktan sonra değerinde  satın almaktayız. Plak Alan Yerler olarak hizmet veren firmamız tüm plak çeşitlerini satın almaktayız. 33’lük, 45’lik  ve Taş Plak modellerinizi en yüksek fiyattan satın almaktayız. Eski Plak Alan Yerler olarak eski plaklarınızı satın alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlar mevcuttur.

plak alımında dikkat edilen hususlar şunlardır;

  • Plağın temiz olması,çizik olmaması
  • Kapağın Yıpranmamış Olması
  • Plağın nadir olması
  • Plağın popüler olması
  • Plağın basım yılı ve yeri
Kadıköy Plak Alan Yerler

Kadıköy Plak Alan Yerler

Kadıköy Taş Plak Alan Yerler

Kadıköy Taş Plak Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimize taş plak hakkında bir kaç bilgi vermek isteriz. Taş Plak 1890 yıllarında üretilmeye başlanmıştır . Taş Plak kırılgan özelliği ile kullanımı ve saklanması çok zor olan bir plak çeşididir. Taş Plak üretim ülkemizde 1960 yıllarına kadar üretimi olmuştur. Kullanımı ve saklanması zor olduğu için yerini 45lik plaklara devretmiştir.Taş Plaklar Gramafon ve 78’lik devri destekleyen pikaplarda da dinlenebilir.Kadıköy Plak Alan Yerler olarak tüm sanatçıların taş plakları yoktur. Her Plak taş plak değildir. Onun sizler bizlere fotoğrafları gönderin bizler ürünlerinizi inceleyelim.

Kadıköy Eski Plak Alan Yerler

Kadıköy  Eski Plak Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin antikaya olan meraklarını Kadıköy’de göz önünde bulundurmaktayız. Kadıköy İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden birisidir.Kadıköy‘ün tarihi çok eski yıllara dayanmaktadır. Kuruluş tarihi olarak M.Ö. 675 yılı kabul edilir. M.Ö. 1000 yılları civarında Fenikeliler tarafından Fikirtepe’de çeşitli kaynaklarda Harhadon adıyla anılan bir ticaret kolonisi oluşturulduğu bilinmektedir. Fikirtepe’ deki ilk yerleşmenin karşısında Moda Burnu ile Yoğurtçu arasında Halkedon (Bakır Ülkesi) adıyla ikinci bir yerleşme daha oluşur. Halkedon (Kalkedon) bu dönemde Apollon Tapınağı ile ün salar. Haydarpaşa Çayırı ise Halkedonlular tarafından at yarışları için kullanılır. M.Ö. 658’de Sarayburnu’na yerleşerek Bizans şehrinin nüvesini atan Bizans, yörenin güzelliğine hayran kalır ve bu güzel yer dururken  karşı tarafta (Kadıköy’de) yerleşen insanları körlükle vasıflandırarak, Kadıköy’ü “Körler Diyarı” olarak adlandırır. Bu sebeple çeşitli kaynaklarda bu adla da anılmıştır. Bizler Berol Antik olarak Plak ve Pikap piyasasında siz değerli müşterilerimizin karşısınıza çıkmaktayız. Kadıköy Plak Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin adreslerine kadar gelerek fiyat bilgisi sunmaktayız. Kadıköy Plak Satmak İstiyorum, Kadıköy Plak Alanlar,Kadıköy  Plak nereye satabilirim,Kadıköy Eski plaklarımızı kimler alır,Kadıköy eski plak var evimde kimlere satabilirim gibi soruların cevaplarını bizleri arayarak fiyat bilgisi almayı unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Plak Alan Yerler Plak Alanlar İkinci El Eşya Alan Yerler Plak Alan Yerler Laptop Alan Yerler Plak Satmak İçin Arayın
WhatsApp Antika Satmak İçin Mesaj Atın