Bakırköy Plak Alan Yerler

Bakırköy Plak Alan Yerler olarak 25 senedir siz değerli müşterilerimizin Plaklarını ve pikaplarını satın almaktayız. Satmak istediğiniz plakların fotoğraflarını ve sanatçı isimlerini bizlere söylemeniz yeterli olacaktır. Berol Antik olarak siz değerli müşterilerimizin bulundukları adreslere gelerek plakların kontrollerini yaptıktan sonra nakit olarak satın almaktayız. Plak Alan Yerler olarak hizmet veren firmamız tüm plak çeşitlerini satın almaktayız. 33’lük, 45’lik  ve Taş Plak modellerinizi en yüksek fiyattan satın almaktayız. Eski Plak Alan Yerler olarak eski plaklarınızı satın alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlar mevcuttur.

plak alımında dikkat edilen hususlar şunlardır;

  • Plağın temiz olması,çizik olmaması
  • Kapağın Yıpranmamış Olması
  • Plağın nadir olması
  • Plağın popüler olması
  • Plağın basım yılı ve yeri

Bakırköy Plak Alan Yerler

Bakırköy Taş Plak Alan Yerler

Bakırköy Taş Plak Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimize taş plak hakkında bir kaç bilgi vermek isteriz. Taş Plak 1890 yıllarında üretilmeye başlanmıştır . Taş Plak kırılgan özelliği ile kullanımı ve saklanması çok zor olan bir plak çeşididir. Taş Plak üretim ülkemizde 1960 yıllarına kadar üretimi olmuştur. Kullanımı ve saklanması zor olduğu için yerini 45lik plaklara devretmiştir.Taş Plaklar Gramafon ve 78’lik devri destekleyen pikaplarda da dinlenebilir.Bakırköy Plak Alan Yerler olarak tüm sanatçıların taş plakları yoktur. Her Plak taş plak değildir. Onun sizler bizlere fotoğrafları gönderin bizler ürünlerinizi inceleyelim.

Bakırköy Eski Plak Alan Yerler

Bakırköy Eski Plak Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin antikaya olan meraklarını Bakırköy’de göz önünde bulundurmaktayız. Bakırköy İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden birisidir. Bakırköy, İstanbul’un batı yakasında M.S. 384 yılında Konstantin tarafından bir eğlence ve sayfiye yeri olarak kurulmuştur.Onun için Bakırköy Antika pazarı olarak büyük bir piyasadır.Ürün bakımından ürün çeşitliliği mevcuttur. Bizler Berol Antik olarak Plak ve Pikap piyasasında siz değerli müşterilerimizin karşısınıza çıkmaktayız. Bakırköy Plak Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin adreslerine kadar gelerek fiyat bilgisi sunmaktayız. Bakırköy Plak Satmak İstiyorum, Bakırköy Plak Alanlar,Bakırköy Plak nereye satabilirim,Bakırköy Eski plaklarımızı kimler alır,Bakırköy eski plak var evimde kimlere satabilirim gibi soruların cevaplarını bizleri arayarak fiyat bilgisi almayı unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Plak Alan Yerler Plak Alanlar İkinci El Eşya Alan Yerler Plak Alan Yerler Laptop Alan Yerler Plak Satmak İçin Arayın
WhatsApp Antika Satmak İçin Mesaj Atın